ДІТЕЙ ТА МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА «ВЕСЕЛКУ МИРУ»

Дата: 17.08.2016 10:17

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» відбудеться 15 – 18 вересня в місті Стара Любовня Словацької Республіки

До участі у фестивалі запрошуються вихованці та учні загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних, вищих навчальних закладів віком від 6 до 21 року, у складі творчих колективів з України та інших країн світу, саме: хореографічні колективи, вокальні ансамблі, оркестри народних інструментів, учасники в жанрах образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва; учасники районних, міських, обласних етапів фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Творчим колективам необхідно до 26 серпня 2016 року подати заявку на участь до оргкомітету фестивалю на електронну адресу:  info@sds.in.ua, з приміткою: «На фестиваль «Веселка миру».

Мета заходу – виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; популяризація європейських цінностей; зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю з України, зарубіжних країн заради миру та майбутнього.

За додатковою інформацією прохання звертатися до представників Організаційного комітету Фестивалю за телефонами: 044-453-73-43, 067-407-77-98, 050-330-40-92, 063-539-71-20, 097-744-57-58, або на сторінку мережі Інтернет:http://sds.in.ua/2015/01/vidbudetsya-mizhnarodnijj-festival-d/

( джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/11305-aknra.html)