Сумська область, Глухівський район

Навчаємо на ЗАМОВЛЕННЯ РОБОТОДАВЦІВ (08.10.2020)

Навчаємо на ЗАМОВЛЕННЯ РОБОТОДАВЦІВ!

Професійне навчання для безробітних - це одне із пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості.

З другого півріччя 2020 року Глухівська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості проводила  активну роботу з підготовки кадрів та підвищення кваліфікації безробітних, які будуть працевлаштовуватись за професіями «машиніст (кочегар) котельні» та «оператор котельні» під замовлення роботодавців міста та району.

Навчання здійснював ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

В результаті за три місяці професію «машиніст (кочегар) котельні» отримали 9 осіб та 4 ще продовжують навчання.

З 23 вересня приступили до навчання дві групи слухачів за навчальними програмами  «Дотримання правил безпечного ведення робіт під час експлуатації обладнання, що працює під тиском на твердому паливі " та  «Дотримання правил безпечного ведення робіт під час експлуатації обладнання, що працює під тиском на газоподібному паливі».