НАКОПИЧУВАТИ БОРГ ПЕРЕД СИНОМ ЗАВАДИЛО ПОСИЛЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА

Сумчанин заборгував своєму синові Давиду понад 77 тисяч гривень аліментів і далі продовжував би без докору сумління накопичувати борг перед дитиною.

Однак постанови державного виконавця про обмеження у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю, а також арешт коштів і майна завадили йому розпорядитися банківськими рахунками та відпочити. Чоловік був змушений сплатити заборговані аліменти у повному обсязі.

Нагадаємо, з 29 серпня поточного року почнуть діяти ще більш жорсткі норми по відношенню до злісних неплатників аліментів - другий пакет Законів #ЧужихДітейНеБуває.

Серед новацій – заборона відчуження майна боржником, внесеним до Єдиного реєстру боржників, який має заборгованість з аліментів понад 3 місяці та ризик втрати чиновницького крісла, якщо заборгованість перевищить 12 місяців.