Сумська область, Шосткинський район

На Сумщині вдвічі збільшилось число безробітних, які започаткували власну справу (04.02.2020)

У 2019 році на Сумщині власну справу започаткували 80 безробітних у двічі більше, ніж позаторік.

Про це повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. «У 2019 році на Сумщині відкрили власну справу 80 безробітних. Для відкриття бізнесових проектів їм виплачено більше 2,7 млн. грн. У порівнянні з 2018 роком кількість осіб, які започаткували власну справу, зросла на 41, а сума виплачених їм на ці потреби грошей - на 1,6 млн.грн» -  розповів В. Підлісний.

За його інформацією, найбільш популярними сферами діяльності, у яких колишні безробітні відкрили власну справу, є торгівля, ремонт комп'ютерної та іншої побутової техніки, переробна промисловість, професійна, наукова, технічна діяльність, сільське господарство.