Сумська область, Глухівський район

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БУРИНЩИНІ

Юстиція Сумщини безперервно надає правову допомогу жителям всієї області.

Цього разу мобільна група у складі спеціалістів юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомоги завітала до Клепалівської та Пісківської сільських рад, що на Буринщині.

Сільські жителі мали змогу отримати консультації з тих питань, які їх цікавили, а саме: з приводу оформлення права на земельну частку, спадкування за заповітом, отримання житлових субсидій та стягнення аліментів.

Завданням мобільної групи є надання швидкої та доступної для кожного допомоги у вирішенні найактуальніших правових проблем, що хвилюють громадян, адже кожен громадянин має бути впевнений в можливості реалізувати та захистити свої права.

Юстиція – відкрита для людей!

#МінЮст #ЯМП! #ПРАВОВА_ДОПОМОГА #MinJust4U