Сумська область, Шосткинський район

Грудневий мобільний виїзд (09.12.2020)

Грудневий мобільний виїзд

На початку грудня відбувся другий виїзд мобільної групи представників Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості до сільських рад Глухівського району. Цього разу були охоплені такі села: Есмань, Бачівськ, Сопич, Фотовиж, Пустогород.

Присутні дуже уважно слухали інформацію про послуги служби зайнятості, а особливо їх цікавили послуги для працівників, які вивільнюються з роботи.

Такі заходи завжди закінчуються великою кількістю запитань та жвавим обговоренням законодавства.

Присутні були дуже вдячні фахівцям служби зайнятості за надану можливість отримати необхідну інформацію, не залишаючи свого робочого місця.