ЕЛЕКТРОННІ ТОРГИ ДОПОМОГЛИ ПОГАСИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ

Юстиція Сумщини активно працює над вирішенням проблеми заборгованості по заробітній платі.

По підприємству-боржнику ДП «Наумівський спиртзавод» вдалося погасити заборгованість на користь 11 осіб на загальну суму 84 тисячі гривень. Ці кошти надійшли від продажу 4 лотів, які через електронні торги на сайті ДП «СЕТАМ» реалізовувались виконавчою службою.

Зазначаємо, що робота регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами на Сумщині лише набирає обертів.

На сьогодні спеціалісти юстиції Сумщини вже стягнули понад 4,5 мільйони гривень на користь працівників області.

Юстиція – відкрита для людей!