Сумська область, Глухівський район

ДЛЯ 61 НЕРОЗДЕРЖАВЛЕНОГО ЗМІ НА СУМЩИНІ НАСТУПИВ ДЕДЛАЙН

Юстицією Сумщини прийнято 61 рішення про визнання недійсними свідоцтв про державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації
 Роздержавлення засобів масової інформації, тобто виведення зі складу їх співзасновників органів державної влади і місцевого самоврядування, відбувалося згідно законодавства у два етапи, починаючи з 2016 року.

Першими, обравши новий спосіб діяльності редакції друкованого ЗМІ, перереєструвалися 9 видань. Протягом другого етапу, який завершився 31 грудня 2018 року, за ініціативою засновників 5 друкованих засобів масової інформації перереєстровано, а 12 – припинено вихід за рішенням самих співзасновників.

Наразі прийняті рішення по тим виданням, які так і не спромоглися виконати вимоги Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».