ДЕРЖАВНИЙ ВИКОНАВЕЦЬ ВІДНОВИВ ПРАВА БАТЬКА

Питання виховання дитини має вирішуватись батьками спільно і факт розлучення жодним чином на спілкування тата чи мами з нащадком впливати не повинен. Хоча в настільки розвиненому цивілізованому суспільстві ще існують непоодинокі випадки, коли дитина очікувано залишається з мамою, яка умисно перешкоджає участі тата у вихованні малечі. За таких умов змушені втрутитись державні виконавці.

У Сумському районі фахівці юстиції вирішили проблемну ситуацію: жінка, мати 7-річного сина, не виконувала рішення суду, яким чітко обумовлювався графік зустрічей дитини з батьком.

Проте, рішення суду є обов’язковим до виконання і лише своєчасно вчинені виконавчі дії надали можливість батькові брати участь у вихованні сина.

Теплого жовтневого дня перша зустріч батька із сином відбулася у присутності державного виконавця.