Сумська область, Глухівський район

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Фахівці юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, реалізуючи загальнонаціональний право​просвітницький проект Міністерства юстиції  «Я МАЮ ПРАВО​!», продовжують надавати адресну безоплатну правову допомогу різним верствам населення.

Цього разу юристи консультували осіб, які обслуговуються у Центрі обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Загалом присутніх цікавили питання отримання пільг учасниками антитерористичної операції, відшкодування витрат на лікування та зарахування періоду участі в антитерористичній операції при нарахуванні пенсії.

Також громадян повідомили про можливість звернення до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером

0 800 213 103, для отримання безкоштовної консультації цілодобово у межах України.