Сумська область, Шосткинський район

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ СЛУХУ

Представниками юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено спільний виїзд до Лебединської територіальної організації «Українське товариство глухих» для надання адресної безоплатної правової допомоги.

Зустріч видалася плідною та інформативною. Людей цікавили питання, що стосуються порядку оформлення субсидій, отримання аліментів, санаторно-курортного лікування, виплат «дітям війни», умов проїзду в громадському транспорті. Також говорили про виділення земельних ділянок та реєстрацію актів цивільного стану.

Кожне питання отримало вичерпну кваліфіковану відповідь, жоден присутній не залишився без консультації, підтримки та впевненості у тому, що держава дбає про їх права.

Для того, щоб максимально ефективно використати робочу поїздку, фахівці юстиції Сумщини завітали в сільські ради з метою розповсюдження інформаційних матеріалів про проект « Я МАЮ ПРАВО!».

Юстиція Сумщини працює над тим, щоб кожен громадянин знав свої права та міг їх захистити.

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/.

#МінЮст #ЯМП! #ПРАВОВА_ДОПОМОГА #MinJust4U